دپارتمان آموزش

شرکت ایده نگاه پدیده ایرانیان برای علاقه مندان به شبکه، دوره‌های آموزشی جامع برگزار می‌کند. در این دوره شما می‌توانید در مورد شبکه، نحوه کار شبکه‌های کامپیوتری، معماری مورد استفاده در طراحی شبکه‌ها و نحوه ایمن نگه داشتن آنها را بیاموزید و به صورت عملی پیاده سازی کنید.

  1. خانه
  2. دپارتمان آموزش

آشنایی با شبکه

قبل از اینکه سراغ پیاده سازی و اهداف دوره‌های آموزش شبکه برویم ابتدا بیایید ببینیم که اصلا شبکه چی هست و چه کاری در یک سازمان انجام می‌دهد. یک شبکه کامپیوتری شامل دو یا چند رایانه است که به منظور انتقال، تبادل یا به اشتراک گذاری داده‌ها و منابع، از طریق کابل یا WiFi به هم متصل شده‌اند. شبکه های کامپیوتری با ایجاد ارتباط بین دو یا چند رایانه ، شبکه ای را ایجاد می کنند که امکان تبادل داده ها ، فایل ها و سایر منابع را با یکدیگر فراهم می کند. پیوند اتصال بین رایانه ها را گره می نامند.
در واقع هدف شما این است که یک شبکه کامپیوتری با استفاده از سخت افزارها (به عنوان مثال روترها، سوئیچ‌ها، نقاط دسترسی و کابل) و نرم افزارها (مانند سیستم عامل یا برنامه‌های تجاری) ایجاد کنید و کارهای سازمان را تسریع و تسهیل بخشید.

شبکه‌ی شرکت خود را پیاده سازی و پشتیبانی کنید!

شرکت رایان پشتیبان آموزش‌های شبکه را که برای تسلط بر مهارت‌های مورد نیاز جهت درک، ساخت و نگهداری شبکه خود به آن نیاز دارید را در این دوره‌ها به شما یاد خواهد داد به طوری که بتوانید پایه و اساس دانش شبکه را در یک محیط واقعی و چند منظوره ایجاد کنید و سپس بر روی رشته های تخصصی با آموزش TCP/IP، آموزش IPv6 و موارد دیگر تمرکز کنید.‌
دوره‌های شبکه سازی ما به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های پیاده سازی، پشتیبانی، بهینه سازی و دفاع از شبکه‌ها را کسب کنید، در حالی که برای گواهینامه‌های شبکه و صنعت بی سیم از جمله CWNP ، Wireshark ، Cisco ، VMware ، CompTIA’s A+ و Network+ آماده میشوید.

Google
Instagram
Xing
Vkontakte
Twitch

ارزیابی بازار کار شبکه

رایان

آیا بازار کار شبکه پردرامد است؟ و چگونه وارد بازار کار شبکه شویم؟

اگر شغل‌های مربوط به فناوی اطلاعات چند سال اخیر را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که بازار شبکه و امنیت شبکه پردامدترین شاخه‌ی IT در چند سال اخیر بوده است. شغل متخصص شبکه در ایران در زمره‌ی شغل‌های پردرامد قرار گرفته است.

برای شروع ابتدا شما باید آموزش‌های لازم را ببینید تا بتوانید فعالیت خود را آغاز کنید. اولین دوره، دوره‌ی نتورک پلاس (+network) است، که پیش نیاز تمامی دوره‌هاست و شما باید آموزش‌های خود را با این دوره شروع کنید. طراحی دوره نتورک پلاس به گونه‌ای انجام شده است که بتواند مشتاقان به کار در حوزه شبکه را با پایه و اساس طراحی، پیکربندی و عیب یابی زیرساخت‌های متعلق به شبکه‌های بی سیم و با سیم آشنا سازد. افراد با گذراندن این دوره آموزشی، دانش لازم جهت اداره روزانه و ابتدایی عملیات مربوط به زیرساخت های شبکه متشکل از برندها مختلف تجهیزات را کسب خواهند نمود.

پس از گذراندن دوره‌ی نتورک پلاس، نوبت به دوره‌های آموزش سیسکو (CCNA Cisco) و دوره‌ی آموزش MCSA میرسد تا شما را از همه لحاظ تبدیل به یک متخصص کند. پس از گذراندن اولین دوره، افراد بر اساس نیاز و علاقه‌ی خود یکی از این دو شاخه را انتخاب کرده و آموزش‌های لازم و مربوط به هر کدام را با بیانی ساده‌تر و در محیطی کاربر پسندتر و قابل درک‌تر خواهند دید.

  • انواع شبکه‌ها و اجزای آن
  • مدل TCP/IP با شرح عملکرد هر لایه به تفصیل
  • طراحی و کار شبکه‌های کامپیوتری در هر لایه
  • پیاده سازی انواع مختلف دستگاه‌های شبکه مانند Bridges ، Switches ، Routers و غیره.
  • طبقه بندی آدرس‌های IP‌
  • و غیره..

نوشته های محبوب اسمیت

گالری نوشته

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال ۱۳۹۳ توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی…

با دپارتمان آموزش شبکه در تماس باشید.