طراحی سایت را می توان به عنوان نیازی اولیه برای ورود به دنیای بازاریابی اینترنتی تعریف کرد. با یک وب سایت حرفه ای می توانید مشتری های بیشتری را سمت کسب و کار خود سوق دهید. نتیجه این کار، رونق بیشتر کسب و کار شما خواهد بود. امروزه سایت های بسیار موفقی در کشور مشغول به فعالیت هستند که توانــسـته اند سودآوری چشمگیر و بالایی را برای صاحبان خود به دنبال داشته باشند. چنانچه قصد طراحی وب سایت حرفه ای برای مجموعه خود دارید این مقاله را مطالعه نمایید.

manage_history

بهینه سازی وب سایت

تیم طراحی سایت ایده نگاه با ارزیابی مجدد عملکرد وب سایت شما، تغییرات مورد نیاز سایت شما را می سنجد تا نیازهای بازاریابی شما بهتر برآورده شود. تیم نیکاد عواملی که می تواند بر رتبه بندی جستجوی شما در گوگل تاثیر داشته باشد با به طور کامل و فنی بررسی می کند و برای بهبود آنها اقدام می کند.

looks_one

رتبه یک گوگل باشید

در کسب و کار آنلاین و اینترنتی، برای جذب مخاطب و کاربر شما به یک وب سایت نیازمندید. بدون شک با طراحی سایت و اجرای اصولی سایت که طبق استانداردهای گوگل انجام می شود می توانید به رتبه های برتر گوگل تبدیل شوید. هنگامی که کاربران در دنیای اینترنت به دنبال خرید یک محصول، دریافت خدمات و حتی خواندن مقالات آموزشی و کاربردی هستند، سایت هایی که تمرکز خود را به تولید محتواهای کاربرپسند و سئو شده که از نظر بصری دارای گرافیک حرفه ای و زیباتری هستند، مخاطب های بیشتری را به خود جلب می کنند. شما هم با اعتماد به گروه ایده نگاه می توانید طراحی وب سایت خود را به این مجموعه بسپارید تا با افزایش بازدید، میزان فروش و درآمد خود را افزایش دهید.

privacy_tip

طراحی سایت با امنیت بالا

جدا از استانداردهای سئو، UI و UX، کد نویسی ‌ها و… بحث امنیت و سرعت وب سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. متاسفانه بسیاری از شرکت ‌ها آنچنان که باید، به این دو مسئله توجهی نمی ‌کنند و شیوه ‌های نوین و کدهایی جهت افزایش امنیت و سرعت سایت استفاده نمی‌ کنند. اما جا دارد بگوییم که تیم نیکاد، به خوبی بر این مسئله واقف بوده و برای جلوگیری از ورود هکرها، بدافزارها و ویروس ها به سایت و افزایش سرعت لود صفحات وب سایت از جدیدترین متدهای روز برنامه نویسی استفاده می‌ کند. لازم به ذکر است که اگر سرعت و امنیت سایت به ویژه سایت ‌های فروشگاهی و خدماتی پایین باشد؛ شک نداشته باشید که میزان بازدید کاربر و فروش در نهایت میزان سوددهی برخلاف تصور، کاهش خواهد یافت.

در پروژه‌ های طراحی سایت تیم ایده نگاه، تک تک اعضای تیم برنامه نویس، تیم گرافیست و تیم دیجیتال مارکتینگ سعی می ‌کنند تا از بروز ترین استانداردها، متدها و تکنیک های جدید وب، نهایت استفاده را ببرند و در آخر سایتی بسیار باکیفیت، امن، پرسرعت، کاربرپسند و جذابی را در اختیار شما قرار دهند.

وب سایت شما می تواند به عنوان کلید ایجاد تعامل شما با کاربرانتان باشد. به همین دلیل است که ما وب سایت هایی را متناسب با نیازهای خاص مشتریان شما ایجاد و طراحی می کنیم. همچنین ما با طراحی وب سایتی متناسب با خواسته شما و متمایز از سایر رقبا مسبب گسترش کسب و کار شما خواهیم شد.

در مورد تعیین کردن مدت زمان انجام پروژه باید گفت که عواملی مانند میزان محتوا، تعداد صفحات، آماده بودن محتوا و… تعیین کننده مدت زمان هستند. ولی در صورت آماده بودن محتوا بطور مثال یک سایت شرکتی ساده حدودا یک هفته تا 10 روز زمان نیاز دارد.

در پاسخ به این سوال باید گفت که “بله”. در واقع طراحی سایت تماما بر اساس سلیقه شما، اهداف شما از طراحی وب سایت، نوع شغل و… انجام خواهد شد.

تیم طراحی ایده نگاه پدیده پس از اتمام پروژه و تحویل وبسایت تمامی آموزش‌های مربوط به اضافه کردن مطلب، مدیریت کاربران، و… را به شما مشتریان محترم بصورت ویدیویی ارائه خواهند داد تا شما پس از تحویل گرفتن سایت مشکلی نداشته باشید. البته اگر به مشکلی برخورده باشید تیم پشتیبانی ما کاملا در خدمت شما خواهند بود.

وبسایت ها کاملا دارای مالکیت رسمی میباشند. بطوریکه دامنه و هاستی که وبسایت شما بروی آن قرار خواهد گرفت بنام شخص شما خواهد بود و شما مال رسمی وبسایت هستید.

قطعا همه سایتهایی که با اصول و استانداردهای سئو طراحی شده باشند و تمامی این استانداردها در تولید محتوا، کد نویسی سایت و… رعایت شده باشند، قطعا سایت شماهم رتبه خوبی در نتایج جستجوی گوگل خواهد داشت.

برندهای مشتری

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.